VİRBAC Baby- Small&Toy 3 kg
VİRBAC Baby- Small&Toy 3 kg

VİRBAC Baby- Small&Toy 3 kg

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

0 aya kadar küçük ırk yavru köpekler için (yetişkin ağırlığı <10kg)

Mevcut ambalajlar:

  • 3 kg

Küçük ırklardan gelen yavruların, kısa bir süre içinde sağlıklı bir büyüme için özellikle enerji, protein ve mineraller açısından yoğun gereksinimleri vardır. Ayrıca hassas bir sindirim sistemine ve olgunlaşmamış bir bağışıklık sistemine sahiptirler. VETERİNARY HPM ™, küçük cins yavru köpeğinizin özel ihtiyaçlarına yanıt verir. Bu ürün aynı zamanda hamile/emziren küçük cins köpekler için de uygundur.

 

 

 

 

VETERINARY HPM ™, köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına daha yakın olacak şekilde tasarlanmış yeni nesil bir köpek mamasıdır. Bu yeni ve benzersiz seri, düşük karbonhidrat-yüksek protein formülüne dayanmaktadır. Bu yüzden nişasta ve karbonhidrat içeriği çok daha düşük ve hayvansal protein içeriği çok daha yüksektir. Sonuç, köpeğinizin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyarlanmış bir beslenmedir.

 

35 % Yüksek Protein  90 %Hayvansal Protein

Piyasa ortalaması

23,5 % Düşük Karbohidrat

 

 

 

Beslenme profili (düşük karbonhidrat-yüksek protein dengesi) ve özel olarak seçilmiş fonksiyonel takviyeleri sayesinde, VETERINARY HPM ™ bir köpek mamasından daha fazlasıdır. Kendi evinizdeki son derece gelişmiş etobur olan köpeğinizin uzun vadeli sağlığını ve refahını desteklemek için geniş bir sağlık faydaları yelpazesine sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR