VİRBAC Baby Dog- Large&Medium
VİRBAC Baby Dog- Large&Medium
VİRBAC Baby Dog- Large&Medium

VİRBAC Baby Dog- Large&Medium

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

6 aylığa kadar olan orta büyüklükteki ırk yavrular için (yetişkin ağırlığı 10-25kg).

7 aylığa kadar olan büyük ırk yavrular için (yetişkin ağırlığı >25kg).

Mevcut ambalajlar:

  • 3 kg

Büyüme başlangıcında, büyük ve orta ırk yavruların, özellikle enerji, proteinler ve mineraller içim sağlıklı kemik büyümesini sağlamak için yoğun beslenme gereksinimleri vardır. Hassas bir sindirim sistemine ve olgunlaşmamış bir bağışıklık sistemine sahiptirler. VETERINARY HPM ™, orta veya büyük ırk yavru köpeklerin özel ihtiyaçlarına yanıt verir.

 

 

VETERINARY HPM ™, köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına daha yakın olacak şekilde tasarlanmış yeni nesil bir köpek mamasıdır. Bu yeni ve benzersiz seri, düşük karbonhidrat-yüksek protein formülüne dayanmaktadır. Bu yüzden nişasta ve karbonhidrat içeriği çok daha düşük ve hayvansal protein içeriği çok daha yüksektir. Sonuç, köpeğinizin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyarlanmış bir beslenmedir.

35 % Yüksek Protein  89 %Hayvansal Protein

Piyasa ortalaması

23,5 % Düşük Karbohidrat

 

 

 

Beslenme profili (düşük karbonhidrat-yüksek protein dengesi) ve özel olarak seçilmiş fonksiyonel takviyeleri sayesinde, VETERINARY HPM ™ bir köpek mamasından daha fazlasıdır. Kendi evinizdeki son derece gelişmiş etobur olan köpeğinizin uzun vadeli sağlığını ve refahını desteklemek için geniş bir sağlık faydaları yelpazesine sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR